Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Akademicki Mistrz Polski z Łomży

Główne zdjęcie
Maciej Tercjak Akademicki Mistrz Polski Karate Kyokushin w konkurencji kata.

Maciej Tercjak, zawodnik Łomżyńskiego Klubu Karate i student Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży został Akademickim Mistrzem Polski Karate Kyokushin w konkurencji kata.

Zawody odbyły się w sobotę w Hali Studium WFiS UJ w Krakowie. Maciej Tercjak startował w grupie 15. zawodników reprezentujących uczelnie z całego kraju. Po pierwszej turze plasował się na drugim miejscu. 
- W finałowej rundzie wykonywałem kata, które będę wykonywał również na Mistrzostwach Europy i ostatecznie zająłem pierwszą pozycję – mówi łomżyński zawodnik, który za tydzień będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy w Bułgarii zarówno w kata, jak i w kumite full kontakt do 70 kg. 
Z tego też powodu nie zdecydował się walczyć w kategorii kumite podczas Akademickich Mistrzostw Polski.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę