Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmierć motocyklisty

Młody mężczyzna zginął w wypadku, gdy kierowany przez niego motocykl wypadł z drogi. Tragiczny wypadek wydarzył się w niedzielny poranek we wsi Rutkowskie na drodze z Wizny do Burzyna.

Młody, 21-letni mężczyzna, jechał od strony Burzyna. Gdy wjeżdżała do Rutkowskich na zakręcie drogi prawdopodbnie stracił panowanie nad motocyklem, pojechał prosto poboczem, po czym uderzył w przepust wodny, a następnie jeszcze w słupek znaku drogowego i skrzynkę prądową. Niestety zginął na miejscu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę