Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Podgórzem

Jedna osoba została ranna po wypadku do którego doszło w sobotę rano na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów. Za Podgórzem – jadąc od strony Łomży – z drogi wypadł opel vectra. Prawdopodobnie jadąca nim kobieta nie dostosowała prędkości do śliskiej po deszczu nawierzchni jezdni.

Samochód zjechał z drogi, wpadł do przydrożnego rowu, po czym uderzył jeszcze w drzewo. Na szczęście kierująca vectrą kobieta nie odniosła większych obrażeń i sama o własnych siłach wyszła z samochodu nim na miejsce dotarli ratownicy. 

Policja prosi o ostrożną jazdę. Warunki na drogach regionu znacznie się pogorszyły po opadach deszczu, a taka pogoda - pochmurnie z przelotnymi opadami deszczu ma otrzymać się przez cały dzień i noc z soboty na niedzielę

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę