Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Casting do pokazu mody dziecięcej

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce prowadzi nabór dzieci do lat 14, które chciałyby wziąć udział w pokazie mody znanych marek. Show z udziałem najmłodszych odbędzie się 29 maja podczas corocznej imprezy „Bursztynowy Dzień Dziecka”.

Galeria Bursztynowa zaprasza 29 maja wszystkie dzieci wraz z opiekunami do udziału w "Bursztynowym Dniu Dziecka". Tego dnia na uczestników imprezy będzie czekać mnóstwo wspaniałych atrakcji, których szczegóły jak zapowiada centrum handlowe, niebawem zdradzi!

Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie pokaz mody dziecięcej. W związku z czym, centrum handlowe poszukuje małych modeli i modelek do 14 lat, którzy z uśmiechem na twarzy zaprezentują kolekcję znanych marek tj. Reporter Young, Coccodrillo, 5,10,15, Bartek i Wójcik.

Jeżeli pragniesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wrażenia oraz spełnić jego modowe marzenie, zgłoś je do udziału w zabawie! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie galeriabursztynowa.com.pl! Zgłoszenia należy przesłać do 22 maja. Galeria Bursztynowa wybierze aż 20 dzieci, które będą mogły przeżyć niesamowitą modową przygodę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę