Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 stycznia 2022 napisz DONOS@
211220123215.png
tekst płatny

Casting do pokazu mody dziecięcej

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce prowadzi nabór dzieci do lat 14, które chciałyby wziąć udział w pokazie mody znanych marek. Show z udziałem najmłodszych odbędzie się 29 maja podczas corocznej imprezy „Bursztynowy Dzień Dziecka”.

Galeria Bursztynowa zaprasza 29 maja wszystkie dzieci wraz z opiekunami do udziału w "Bursztynowym Dniu Dziecka". Tego dnia na uczestników imprezy będzie czekać mnóstwo wspaniałych atrakcji, których szczegóły jak zapowiada centrum handlowe, niebawem zdradzi!

Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie pokaz mody dziecięcej. W związku z czym, centrum handlowe poszukuje małych modeli i modelek do 14 lat, którzy z uśmiechem na twarzy zaprezentują kolekcję znanych marek tj. Reporter Young, Coccodrillo, 5,10,15, Bartek i Wójcik.

Jeżeli pragniesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wrażenia oraz spełnić jego modowe marzenie, zgłoś je do udziału w zabawie! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie galeriabursztynowa.com.pl! Zgłoszenia należy przesłać do 22 maja. Galeria Bursztynowa wybierze aż 20 dzieci, które będą mogły przeżyć niesamowitą modową przygodę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę