Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Policjanci szukają świadków pobicia

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo–Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łomży prowadzą postępowanie związane z pobiciem mężczyzny. Do zdarzenia doszło 3 maja (we wtorek) przed godziną 21. przy szkole na ulicy Reymonta w Łomży. Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z komendą.

Z informacji jakie posiadają funkcjonariusze wynika, że przed wejściem do budynku, dwóch napastników biło pięściami i kopało leżącego mężczyznę. Następnie mężczyźni oddalili się z miejsca zdarzenia.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży - pod nr tel. /86/474 12 57 bądź 997 lub komórkowy 112.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę