Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Sprinterem w owijarkę

Około 23. w nocy jadący drogą Łomża – Ostrów Mazowiecka kierowca mercedesa sprintera najechał na tył owijarki rolniczej. Na szczęście zarówno kierowcy mercedesa jak i kierowcy ciągnika, pod który podczepiona była owijarka, nic złego się nie stało.

Do zderzenia doszło na odcinku pomiędzy Śniadowem a Jakacią Dworną. Oba pojazdy jechały w kierunku Jakaci. Jak podaje policja winnym zdarzenia, które ostatecznie zostało zakwalifikowane jako kolizja, był kierowca mercedesa, który nie dostosował prędkości jazdy do warunków ruchu.  Kierujący Mercedesem za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę