Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dachowanie na dwóch gazach

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 39-letni kierowca renault, który dachował na drodze w kierunku Strękowej Góry. Mężczyzna o własnych siłach wydostał się z pojazdu i siedział na przydrożnych barierkach. Przypadkowi podróżujący widząc zakrwawionego mężczyznę zatrzymali się chcąc udzielić mu pomocy. Gdy zapytali się mężczyzny czy zawiadomił policję, ten uciekł do pobliskiego lasu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:20. Gdy na miejsce dotarł patrol policji wezwany przez przypadkowego podróżującego podjął działania penetracyjne z użyciem psa tropiącego, który doprowadził policjantów do ukrywającego się w lesie kierowcy. 
Jak się okazało poobijany i pokrwawiony mężczyzna nie miał większych obrażeń, ale był kompletnie pijany. Badanie trzeźwości wykazało, że miał prawie 3 promile alkoholu we krwi. 
Mężczyzna za jazdę w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadał przed sądem, a policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności w jakich dachował jego samochód.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę