Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie w Piątnicy

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu na ul. Włościańskiej w Piątnicy dostawczego fiata z nissanem micrą. Jak wynika z pierwszych informacji zabrana do szpitala kobieta nie odniosła większych obrażeń.

Do zderzenia doszło około 14. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby ratunkowe, ale na szczęście zdarzenie nie było tak groźne jak mogło wynikać ze zgłoszenia. Jadąca nissanem kobieta został zabrana do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do zderzenia się samochodów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę