Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Ostrołęcko - łomżyńskie zmagania biznesmenów i samorządowców

Przez dwa dni – sobotę i niedzielę - w Ostrołęce odbywały się „Prezentacje Gospodarcze Ostrołęka-Łomża 2005”. To już VI edycja ostrołęckich targów, tyle tylko że po raz pierwszy ich współorganizatorem byli także samorządowcy z Łomży i Łomżyńska Izba Przemysłowo-Handlowa.

Prezentacje Gospodarcze wpisane były w obchody Dni Ostrołęki. W tamtejszej Hali Widowiskowo-Sportowej zaprezentowało się kilkudziesięciu wykonawców w tym kilku z Łomży. Swoje stoiska mieli Producent Okien Domel, Producent Mebli Łazienkowych DEVO, Firma Ochrony Purzeczko i Wyższa Szkoła Agrobiznesu.
W trakcie imprezy organizatorzy przeprowadzili kilka konkursów w tym na “Najładniejsze stoisko”. W tej kategorii firma DEVO zajęła II miejsce, a w kategorii “Najlepszy produkt” III miejsce przyznano Wyższej Szkole Agrobiznesu.

W ramach „Prezentacji Gospodarczych” zorganizowano także mecze piłki nożnej pomiędzy ostrołęckimi i łomżyńskimi przedsiębiorcami i samorządowcami. Łomżyńscy samorządowcy ulegli samorządowcom z Ostrołęki, a łomżyńscy biznesmeni przegrali z biznesmenami z Ostrołęki.
W meczu o trzecie miejsce łomżyńscy przedsiębiorcy pokonali łomżyńskich samorządowców 2 : 0.
230804070022.gif
Foto:
Foto: stoisko Urzędu Miejskiego
Foto: drużyna samorządowców
Foto: drużyna przedsiębiorców
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: przegląd ławki rezerwowych
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę