Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącenie na pasach

Przechodząca przez przejście dla pieszych 82-letnia kobieta został potrącona przez 29-letniego kierowcę toyoty yaris. Ranna trafiła do szpitala, ale najprawdopodobniej nie odniosła poważnych obrażeń.

Do wypadku doszło przed południem na przejściu dla pieszych na ul. Sikorskiego w okolicach skrzyżowania z ul. Pana Tadeusza. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że starsza kobieta weszła na jezdnię z prawej strony, pokonała już jeden pas ruchu i została potrącona gdy była na drugim pasie.

Sprawcą potrącenia okazał się 29-letni mężczyzna, który według policji  nie ustąpił kobiecie pierwszeństwa.

210510110729.png
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę