Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Był drugi, teraz trzeci

Po raz drugi z rzędu Fargotex z Łomży znalazł się w gronie laureatów konkursu Ambasador Biznesu. Tym razem importer tkanin meblowych zajął III miejsce – rok wcześniej był drugi. Ambasadora Biznesu od siedmiu lat przyznaje Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

Konkurs „Ambasador Biznesu” skierowany jest do małych i średnich firm. Ma on na celu wskazanie na grupę przedsiębiorstw, które mogą poszczycić się dobrymi wynikami działalności gospodarczej, propagowanie ich działalności oraz promocja produktów i usług przez nie oferowanych.
W tym roku do konkursu zgłosiło się 66 firm. Fargotex jako jedyna z Łomży załapała się do półfinału. O tym która z nich wygrała zdecydowali eksperci zakresu finansów, marketingu, public relations i zarządzania zasobami ludzkimi. Zwycięzca Zakłady Przemysłu Sklejek „Biaform” Białystok poza statuetką Ambasadora Biznesu odebrał także nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę