Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Znęcał się nad babcią

Młody, 27-letni mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Mężczyzna jest podejrzany o to, że znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją babcią z którą wspólnie zamieszkiwał.

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec powiatu zambrowskiego już usłyszał zarzuty. Policjanci nie podają szczegółów zdarzenia. Informują jedynie, że do zatrzymania 27-latka doszło w czwartek, a w sobotę Sąd Rejonowy w Zambrowie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę