Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Tir z kradzionymi autami wartymi milion złotych

Kierowca tira w naczepie przewoził dwa luksusowe samochody marki: Porche Cayenne oraz BMW. Oba pojazdy zostały skradzione na początku maja, pierwszy na terenie Francji, drugi – w Belgii. 29-letni Litwin z łupem wartym około miliona złotych wpadł na stacji paliw w Jeżewie.

Jak podaje policja przy zatrzymanym mężczyźnie znaleziono także broń palną bez wymaganego zezwolenia. Litwinowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę