Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Tancerze z B.K.STEP po raz drugi mistrzami Europy

Łomżyńscy tancerze ze Studia Tańca B.K.Step Marka Kisiela po raz drugi wzięli udział w European Championship & World Cup Artist Dance i ponownie wygrali te mistrzostwa. Pierwsze miejsce w Urban Street Dance (Hip Hop) w kategorii mini formacje zdobyła Juniors B.K.Team, a solo w Juveniles Male Jeremiasz Cieniewicz. Łomżanie dwukrotnie stawali też na drugim miejscu podium i czterokrotnie na trzecim.

Największe taneczne wydarzenie World Dance Artistic Federation odbyło się w weekend w hali widowiskowo-sportowej w Płocku.  W zawodach wzięły udział reprezentacje z Bułgarii, Rosji, Rumunii, Serbii, Ukrainy czy Węgier. Polskę reprezentowały 54 kluby taneczne, w tym łomżyniacy z B.K. Step. Uczestnicy rywalizowali w kategoriach: Urban Street Dance (Hip Hop), Disco, Balet, Jazz, Salsa, Bachata, Latin, Waltz, Show oraz  Formacje i świetnie w zmaganiach wypadli łomżanie – podopieczni  Studia Tańca B.K.Step Marka Kisiela.
- Studio wychowało świetnych instruktorów i choreografów - z wielką dumą  podkreśla Marek Kisiel wskazując Krystiana Pielocha trenera i choreografa B.K.Teamu, oraz  Adriannę Rajkowską choreografa grupy Skrecz. - Poświęcają każdą wolną chwilę na poszukiwaniu inspiracji oraz tworzeniu nowych układów. Pasja, która przerodziła się w miłość do tańca daje nam satysfakcję, spełnienie oraz niesamowitą radość z możliwości pracy z „cudownymi dzieciakami”.
- Tak wielki sukces nie byłby możliwy bez poświęcenia i wielogodzinnych przygotowań tancerzy – dodaje Krystian Pieloch. 
- Oraz zaangażowania i chęci samodoskonalenia. To ono jest gwarancją sukcesu – uzupełnia Adrianna Rajkowska.
To ich podopieczni wytańczyli mistrzostwa. Pierwsze miejsce w Urban Street Dance (Hip Hop) w kategorii mini formacje zdobyła Juniors B.K.Team, a solo w Juveniles Male Jeremiasz Cieniewicz. 
Na drugim miejscu podium w kategorii duety Juveniles staneli Paulina Rola i Jeremiasz Cieniewicz, a solo w Juveniles Female Paulina Rola. 
Łomżanie czterokrotnie też zajmowali trzecie miejsca: formacja Juniors B.K.Team, duet Juniors Natalia Kisiel i Wiktoria Kosmowska, formacja Youth & Adults Skrecz oraz solo Youth & Adults Piotr Pastorczyk. 

Jak podkreśla Marek Kisiel po świetnych występach w Płocku łomżanie po raz drugi staja przed szansą zdobycia tytułu Mistrzów Świata, które odbędą się w listopadzie w Czechach.
Przy okazji Kisiel w imieniu swoim i podopiecznych składa wielkie podziękowania Urzędowi Miejskiemu w Łomży oraz prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie finansowe bez, którego tancerze nie mogliby konfrontować swoich umiejętności i rozsławiać miasta na arenach międzynarodowych.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę