poniedziałek, 18 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Tancerze z B.K.STEP po raz drugi mistrzami Europy

Łomżyńscy tancerze ze Studia Tańca B.K.Step Marka Kisiela po raz drugi wzięli udział w European Championship & World Cup Artist Dance i ponownie wygrali te mistrzostwa. Pierwsze miejsce w Urban Street Dance (Hip Hop) w kategorii mini formacje zdobyła Juniors B.K.Team, a solo w Juveniles Male Jeremiasz Cieniewicz. Łomżanie dwukrotnie stawali też na drugim miejscu podium i czterokrotnie na trzecim.

Największe taneczne wydarzenie World Dance Artistic Federation odbyło się w weekend w hali widowiskowo-sportowej w Płocku.  W zawodach wzięły udział reprezentacje z Bułgarii, Rosji, Rumunii, Serbii, Ukrainy czy Węgier. Polskę reprezentowały 54 kluby taneczne, w tym łomżyniacy z B.K. Step. Uczestnicy rywalizowali w kategoriach: Urban Street Dance (Hip Hop), Disco, Balet, Jazz, Salsa, Bachata, Latin, Waltz, Show oraz  Formacje i świetnie w zmaganiach wypadli łomżanie – podopieczni  Studia Tańca B.K.Step Marka Kisiela.
- Studio wychowało świetnych instruktorów i choreografów - z wielką dumą  podkreśla Marek Kisiel wskazując Krystiana Pielocha trenera i choreografa B.K.Teamu, oraz  Adriannę Rajkowską choreografa grupy Skrecz. - Poświęcają każdą wolną chwilę na poszukiwaniu inspiracji oraz tworzeniu nowych układów. Pasja, która przerodziła się w miłość do tańca daje nam satysfakcję, spełnienie oraz niesamowitą radość z możliwości pracy z „cudownymi dzieciakami”.
- Tak wielki sukces nie byłby możliwy bez poświęcenia i wielogodzinnych przygotowań tancerzy – dodaje Krystian Pieloch. 
- Oraz zaangażowania i chęci samodoskonalenia. To ono jest gwarancją sukcesu – uzupełnia Adrianna Rajkowska.
To ich podopieczni wytańczyli mistrzostwa. Pierwsze miejsce w Urban Street Dance (Hip Hop) w kategorii mini formacje zdobyła Juniors B.K.Team, a solo w Juveniles Male Jeremiasz Cieniewicz. 
Na drugim miejscu podium w kategorii duety Juveniles staneli Paulina Rola i Jeremiasz Cieniewicz, a solo w Juveniles Female Paulina Rola. 
Łomżanie czterokrotnie też zajmowali trzecie miejsca: formacja Juniors B.K.Team, duet Juniors Natalia Kisiel i Wiktoria Kosmowska, formacja Youth & Adults Skrecz oraz solo Youth & Adults Piotr Pastorczyk. 

Jak podkreśla Marek Kisiel po świetnych występach w Płocku łomżanie po raz drugi staja przed szansą zdobycia tytułu Mistrzów Świata, które odbędą się w listopadzie w Czechach.
Przy okazji Kisiel w imieniu swoim i podopiecznych składa wielkie podziękowania Urzędowi Miejskiemu w Łomży oraz prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie finansowe bez, którego tancerze nie mogliby konfrontować swoich umiejętności i rozsławiać miasta na arenach międzynarodowych.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0