Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Cenny łup

Wartą blisko 190 tysięcy złotych, ładowarkę rolniczą skradziono pod Zambrowem. Maszynę szybko odnaleziono na terenie województwa małopolskiego, a złodziejem okazał się 22-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

Do kradzieży cennej ładowarki rolniczej doszło w ubiegłym tygodniu z posesji na terenie gminy Szumowo. I choć złodziej zdołał ją wywieźć kilkaset kilometrów dalej, w wyniku intensywnej pracy zambrowskich policjantów i ich współpracy z małopolskimi mundurowymi, pojazd został już następnego dnia odzyskany i zabezpieczony. Zatrzymano także podejrzewanego o dokonanie kradzieży mężczyznę. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna usłyszał zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę