Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Wypadkowa środa

Główne zdjęcie
Audi roztrzaskane po zderzeniu z Tirem pod Karwowem na 61. (fot. KWP Białystok)

Kierowca audi, który zginął we wczorajszym wypadku na 61. pod Karwowem miał 25 lat. Samochód był na numerach rejestracyjnych z powiatu łomżyńskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że audi, jadąc od strony Łomży, z niewiadomych przyczyn zjechał na lewy pas drogi wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę.

Do wypadku doszło około godz. 11.15.  na prostym odcinku drogi, ale przed wzniesieniem. Po tym zderzeniu droga była zablokowana przez kilka godzin. Był to jeden z czterech wypadków drogowych jakie wczoraj wydarzyły się na terenie województwa podlaskiego. Niemal identyczny wypadek wydarzył się w Suwałkach, gdzie po czołowym zderzeniu osobówki z ciężarówką zginął 44-latek, kierowca osobówki, a 79-letnia pasażerka trafiła do szpitala.

Do kolejnych wypadków doszło na 61. w pobliżu miejscowości Świdry, gdzie kierujący samochodem ciężarowym, jadący w kierunku Łomży gwałtownie zahamował, a jadący za nim kierowca drugiej ciężarówki, nie zdążył wyhamować i uderzył w tył pierwszego pojazdu. Obu kierowców zabrano do szpitala, ale na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Do czwartego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej Łapy - Poświętne. Kierujący golfem 21-latek, na łuku drogi wypadł z drogi i dachował. Młody mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę