wtorek, 21 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Wypadkowa środa

Kierowca audi, który zginął we wczorajszym wypadku na 61. pod Karwowem miał 25 lat. Samochód był na numerach rejestracyjnych z powiatu łomżyńskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że audi, jadąc od strony Łomży, z niewiadomych przyczyn zjechał na lewy pas drogi wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę.

Audi roztrzaskane po zderzeniu z Tirem pod Karwowem na 61. (fot. KWP Białystok)
Audi roztrzaskane po zderzeniu z Tirem pod Karwowem na 61. (fot. KWP Białystok)

Do wypadku doszło około godz. 11.15.  na prostym odcinku drogi, ale przed wzniesieniem. Po tym zderzeniu droga była zablokowana przez kilka godzin. Był to jeden z czterech wypadków drogowych jakie wczoraj wydarzyły się na terenie województwa podlaskiego. Niemal identyczny wypadek wydarzył się w Suwałkach, gdzie po czołowym zderzeniu osobówki z ciężarówką zginął 44-latek, kierowca osobówki, a 79-letnia pasażerka trafiła do szpitala.

Do kolejnych wypadków doszło na 61. w pobliżu miejscowości Świdry, gdzie kierujący samochodem ciężarowym, jadący w kierunku Łomży gwałtownie zahamował, a jadący za nim kierowca drugiej ciężarówki, nie zdążył wyhamować i uderzył w tył pierwszego pojazdu. Obu kierowców zabrano do szpitala, ale na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Do czwartego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej Łapy - Poświętne. Kierujący golfem 21-latek, na łuku drogi wypadł z drogi i dachował. Młody mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0