Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nabór uzupełniający do przedszkoli i zerówek

Około stu miejsc w zerówkach w szkołach i 76 miejsc w dwóch przedszkolach: PP nr 1 przy ul. Wyzwolenia 1 oraz w PP TWP „Pinokio” przy ul. Studenckiej jest jeszcze wolnych po pierwszym naborze do przedszkoli. Do tych placówek można składać wnioski o przyjęcie w rekrutacji uzupełniającej, która zaczyna się dziś i potrwa do 11 maja 2016 r.

Jak podał ratusz do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej są przyjmowane dzieci 5 i 6-letnie. Wolne miejsca są w: SP nr 2 (4 miejsca), SP nr 4 (47 miejsc), PS nr 5 (3), SP 7 (15) i SP nr 9 (27).
Do Przedszkola Publicznego Nr 1 (22 wolne miejsca) przyjmowane są dzieci 4 i 3-letnie, a do Przedszkola Publicznego TWP „Pinokio” (54 miejsca) przyjmowane są dzieci wszystkich grup wiekowych.

Wniosek należy wypełnić elektronicznie na stronie https://nabor.pcss.pl/lomza/przedszkole/, wydrukować, podpisać i wraz z kompletem wymaganych dokumentów złożyć do przedszkola/oddziału przedszkolnego wybranego na pierwszym miejscu na liście preferencji.

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym zostaną opublikowane 25 maja 2016 r. do godz. 15.00.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę