Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Projekty PUP w Łomży

450 osób zostanie do końca roku zaktywizowanych w ramach projektów Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży. „Debiut na rynku pracy” i „Aktywne wejście na rynek pracy ” to projekty, które zostały złożone na konkurs do WUP w Białymstoku. Wnioski o dofinansowanie tych projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego uzyskały akceptację i zostały przyjęte do realizacji.


Oba projekty ruszyły 1 lutego tego roku. Osoby nimi objęte uczestniczą w wielu formach aktywizacji. Są to między innymi poradnictwo zawodowe, szkolenie językowe, przygotowanie zawodowe oraz przyznanie jednorazowych środki na podjęcie działalności gospodarczej.
Dodajmy, że projekty uwzględniają zasadę równości szans w aspekcie równego dostępu kobiet i mężczyzn. Oznacza to, że kobiety stanowią 50 % beneficjentów ostatecznych przewidzianych w projekcie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę