Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na 61. Droga zablokowana

Kierowca osobowego audi zginął na miejscu w wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej nr 61 w okolicach miejscowości Karowowo na odcinku Łomża - Stawiski. Audi czołowo zderzyło się ciężarówką. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, ale policja zorganizowała już objazdy.

Do wypadku doszło ok. 11.30. Prawdopodobnie kierowca samochodu osobowego jadąc od strony Łomży przed wzniesieniem drogi wyprzedał inną osobówkę i wyjechał na czołowe zderzenie z jadącym w przeciwnym kierunku Tirem. Po zderzeniu oba samochody wpadły do rowów, przy czym - jak przekazują świadkowie - odległość między nimi wynosi około 100 metrów. Kierowca audi zginął na miejscu, kierowca ciężaróki został zabrany do szpitala.

Karwowo to miejscowość mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Kisielnicą a Stawiskami. Droga krajowa nr 61. po wypadku jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła już objazdy. Kierowcy jadąc od strony Łomży samochodami osobowymi w Kisielnicy kierowani są na Korzeniste, a ciężarówkami muszą jechać przez Kolno.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę