poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na 61. Droga zablokowana

Kierowca osobowego audi zginął na miejscu w wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej nr 61 w okolicach miejscowości Karowowo na odcinku Łomża - Stawiski. Audi czołowo zderzyło się ciężarówką. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, ale policja zorganizowała już objazdy.

Do wypadku doszło ok. 11.30. Prawdopodobnie kierowca samochodu osobowego jadąc od strony Łomży przed wzniesieniem drogi wyprzedał inną osobówkę i wyjechał na czołowe zderzenie z jadącym w przeciwnym kierunku Tirem. Po zderzeniu oba samochody wpadły do rowów, przy czym - jak przekazują świadkowie - odległość między nimi wynosi około 100 metrów. Kierowca audi zginął na miejscu, kierowca ciężaróki został zabrany do szpitala.

Karwowo to miejscowość mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Kisielnicą a Stawiskami. Droga krajowa nr 61. po wypadku jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła już objazdy. Kierowcy jadąc od strony Łomży samochodami osobowymi w Kisielnicy kierowani są na Korzeniste, a ciężarówkami muszą jechać przez Kolno.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0