Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mecz nadziei... także w Tele 5

Od wyniku sobotniego meczu zależeć będzie czy ŁKS Łomża ma jeszcze szansę na awans do II ligi czy już nie. W piątek po południu na spotkaniu z kibicami trener i piłkarze zapowiadali, że w sobotę wyjdą na boisko „po trzy punkty” i z wiceliderem rozgrywek Ceremiką Paradyż „będą dawać z siebie wszystko przez 90.minut”. Trener łomżan Jerzy Engel zapowiada, że to najważniejszy mecz w tym sezonie i że liczy na kibiców i ich wsparcie. Mecz będzie nagrywany przez ogólnopolską telewizję Tele 5 i retransmitowany najprawdopodobniej w poniedziałek.

Inicjatorem piątkowego spotkania był trener Jerzy Engel (junior). Jak mówił chciał się spotkać z kibicami bo „mamy jeden cel, jeden temat i jedno dobro... ŁKS”. Engel mówił, że ta maksyma powinna zdefiniować stosunki pomiędzy kibicami, drużyną i zarządem klubu. Dodał, że niedopuszczalne jest „skandowanie kibiców przeciwko zarządowi, tak jak miało to miejsce na ostatnim meczu, bo to wcale nie pomaga, a wręcz przeszkadza przede wszystkim drużynie”.
Trener zachęcał kibiców do kupowania biletów. „Kupując bilet wspomagacie nasz klub. Wspomaganie naszą drużynę” - mówił. Kilkakrotnie podkreślał, że „prawdziwy kibic identyfikuje się ze swoim zespołem” i zwracając się do „szalikowców” zachęcał do skorzystania z propozycji zarządu klubu i wyrobienia identyfikatorów. Obecny na spotkaniu dyrektor ŁKS Marcin Trojanowski podkreślał, że dzięki temu kibicie z identyfikatorami mogą liczyć na wsparcie ze strony zarządu klubu przy organizacji wyjazdów, czy przygotowaniu opraw spotkań rozgrywanych na stadionie przy ul. Zjazd.

Nawiązując do sobotniego spotkania trener Jerzy Engel powtarzał, że oczekuje licznego wsparcia kibiców, także „szalikowców”. Jak podkreślał „to będzie bardzo ciężki mecz, a wy będziecie naszym 12. zawodnikiem. To jest bardzo ważne aby przyszło was jak najwięcej. Liczymy na wejście do II ligi i od tego spotkania teraz zależy wszystko.”
Z myślą o jak największej frekwencji zarząd klubu wystosował specjalną ofertę dla „szalikowców”. Każdy z nich będzie mógł kupić bilet po promocyjnej cenie 2 zł. Sprzedaż biletów dla kibiców „zorganizowanych” odbędzie się na „Muszli” o godzinie 16.30.

Sobotni pojedynek ŁKS Łomża Ceramika Paradyż jest tak ważny, że będzie nagrywany przez ogólnopolska telewizję Tele 5 i retransmitowany w poniedziałek także na kanale „Polonia 1”. Od jego wyniku będzie zależało, czy ŁKS będzie jeszcze miał szanse na II ligę.

Wynik spotkania ważny będzie także dla przeciwników łomżan. Ceramika paradyż jest dziś wiceliderem tabeli i tak jak Łomży zależy jej na awansie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę