Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Czołówka na polnej drodze

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala po wypadku do którego doszło we wtorek rano w okolicach Dobrzyjałowa. Na drodze prowadzącej w kierunku wsi Jurzec Włościański czołowo zderzyły się skoda z golfem. W zdarzeniu ucierpiał także ford.

Do wypadku doszło około godziny 9.00. Droga z Dobrzyjałowa do Jurca jest wąską drogą gruntową. Na razie nie wiadomo kto odpowiada za doprowadzenie do zderzenia się samochodów. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.
Póki co nie wiadomo także jakich obrażeń, i czy są one poważne, doznały osoby przewiezione do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę