Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie dziecka

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

8-letni chłopiec zginął w tragicznym wypadku do którego doszło w rejonie miejscowości Kamień Stary w gminie Szepietowo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że chłopiec najprawdopodobniej wbiegł na jezdnię z przydrożnego rowu tuż przed osobową hondę. Jej kierowca nie zdołał wyhamować samochodu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 10. w terenie niezabudowanym w rejonie miejscowości Kamień Stary. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 40-letni kierowca hondy, jechał od strony miejscowości Bryki w kierunku Dąbrowy Wielkiej, gdy nagle na jezdnię najprawdopodobniej z przydrożnego rowu wbiegł chłopiec. Samochód potrącił 8-latka, który na skutek zdarzenia zginął na miejscu.

Policjanci wyjaśniają szczegółowo przyczyny tej tragedii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę