Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ostatni dzień na PiT

Dziś jest ostatni dzień w którym można jeszcze rozliczyć się z fiskusem z ubiegłorocznych dochodów. Wypełniony formularz można do północy zostawić w urzędzie skarbowym, wysłać pocztą lub elektronicznie. Jak się okazuje w tym roku po raz pierwszy od czasu kiedy Polacy mogą składać roczne zeznania podatkowe przez internet liczba elektronicznych e-PIT-ów przekroczyła liczbę zeznań papierowych składanych w urzędach skarbowych.

Normalnie Polscy na złożenie PIT- ów maja czas do końca kwietnia. Poniedziałek 2 maja można składać deklaracje tylko dlatego, że 30 kwietnia wypadł w sobotę. Dla tych, którzy tego nie uczynili fiskus przypomina, że deklarację można dziś jeszcze zanieść do urzędu skarbowego, wysłać pocztą, lub skorzystać z łatwego i coraz bardziej popularnego rozliczenia elektronicznego. W tym wypadku ważne jest jednak nie wysłanie deklaracji, a otrzymanie zwrotnego Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO), dlatego urzędnicy fiskusa radzą by nie czekać z do za pięć dwunasta. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę