Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

5 osób rannych pod Piątnicą

5 osób w tym dwoje dzieci trafiło do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze Piątnica - Jeziorko. Ranni z ogólnymi potłuczeniami zostali przewiezieni do łomżyńskiego szpitala w celu dodatkowych badań.

Jak wynika ze wstępnych ogledzin oba pojazdy jechały w stronę Piatnicy. Podczas wyprzedzania pojazd dacia został uderzony w tył i wypchniety do rowu. Droga jest w tym miejscu zablokowana. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę