Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Gwarancja pewnych wakacji tylko z My Travel

Planujesz wakacje z biurem podróży, ale obawiasz się upadłości organizatora? Nie z My Travel takie numery! Gwarantujemy rekompensatę kosztów lub wybór innej oferty. Dodatkowo tylko u nas możesz wygrać walizki marki Wittchen o wartości 4 000 zł!

Zaplanuj swoje wymarzone wakacje już teraz. Przy złożeniu rezerwacji do końca czerwca otrzymasz od nas gwarancję pewnego wypoczynku. W przypadku odwołania imprezy turystycznej zapewniamy możliwość wyboru innej lub w przypadku odwołania imprezy turystycznej przed dniem jej rozpoczęcia z powodu ogłoszenia upadłości organizatora, gwarantujemy rekompensatę kosztów. Dodatkowo tylko u nas na wymarzone wakacje sami wybierzcie promocyjne atrakcje. 
wewnatrz tekstu2.jpg
Bułgaria, Chorwacja, Hiszpania, Portugalia, Grecja oraz wiele innych ciekawych egzotycznych miejsc są już w zasięgu każdego portfela. Zapoznaj się z obfitymi pakietami wycieczek all inclusive w promocyjnych cenach. Taka okazja nie będzie trwała wiecznie!
My Travel prowadzi sprzedaż usług turystycznych ponad 50 touroperatorów, a wśród nich najbardziej cenieni i zaufani: Itaka, Wezyr, Sun&Fun, Ecco Holiday, Grecos Holiday, Exim Tours czy Net Holiday.

Dlaczego warto zaufać My Travel? My Travel to członek Polskiej Izby Turystyki z certyfikatem Rzetelna Firma. Zaufało nam ponad 140 tys. turystów, 96 proc. z nich poleca nas swoim znajomym.
wewnatrz tekstu.jpg.jpg
Wygraj walizki marki Wittchen o wartości 4 000 zł
Od dziś ruszamy także z nową promocją  stworzoną wspólnie z firmą Wittchen, producentem markowej galanterii skórzanej oraz ekskluzywnych walizek podróżnych. Do wygrania są walizki podróżne ufundowane przez firmę Wittchen o łącznej wartości  4 000 zł. Co zrobić, aby wygrać? Szczegóły promocji sprawdź na galeriabursztynowa.com.pl.

O szczegóły ofert turystycznych zapytaj w biurze podróży My Travel w Galerii Bursztynowej.
Zapraszamy!
My Travel Ostrołęka
Ul. Gorbatowa 28 (Galeria Bursztynowa)
Tel.: 734 191 231
e- mail: ostroleka@mytravel.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę