Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zginęli na Grobli Jednaczewskiej

Chłopak miał 19, a dziewczyna 17 lat. Oboje zginęli w wypadku samochodowym jaki w piątkowy późny wieczór wydarzył się na Grobli Jednaczewskiej. Kierujący mazdą 19-latek, jadąc od strony Jednaczewa w kierunku Łomży, w pewnym momencie najprawdopodobniej utracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i bokiem uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak wielka, że drzewo niemal przepołowiło samochód.

Do wypadku doszło około godz. 21.30. Na miejscu zginęli jadący samochodem kierowca i jego 17-letnia pasażerka. Na razie nie wiadomo dlaczego doszło do tragedii. Dokładny przebieg oraz przyczyny wypadku wyjaśniają  policjanci.

zobacz: Tragiczny wypadek na Grobli Jednaczewskiej

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę