Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na Grobli Jednaczewskiej

Dwoje młodych ludzi zginęło w wypadku do jakiego doszło w piątek późnym wieczorem na Grobli Jednaczewskiej. Samochód, którym jechali wypadł z drogi i roztrzaskał się na przydrożnym drzewie.

Do wypadku doszło około 21.30. Samochód prawdopodobnie jechał od strony Jednaczewa w kierunku Łomży i w pewnym momencie wypadł z drogi zjechał na pobocze i z dużą siłą bokiem uderzył w jedno z przydrożnych drzew - praktycznie "zawijając się" wokół niego.  Na miejscu trwa akcja służb. Droga jest zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę