Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Turniej szachowy w Galerii Bursztynowej dla dzieci i dorosłych

Galeria Bursztynowa zaprasza wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w turnieju szachowym. Do wygrania są nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Turniej szachowy w Galerii Bursztynowej odbędzie się 8 maja 2016 r. Do udziału w zabawie centrum handlowe zaprasza dzieci, młodzież do lat 16 oraz dorosłych.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza na stronie www.chessarbiter.com/turnieje/ oraz telefonicznie 600479446 do 6 maja 2016 roku, do godz.22.00. W zgłoszeniu należy podać: nazwisko i imię, kategorię: 9 lat i młodsi, 10-13 lat, 14-16 lat, dorośli, datę urodzenia, miejscowość lub ewentualnie przynależność klubową oraz telefon kontaktowy.

Potwierdzenie zgłoszeń oraz zapisy dodatkowych uczestników (tylko do uzupełnienia liczby startujących) będą odbywały się u sędziego głównego w dniu zawodów do godz. 9.30. Do wygrania są nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Regulamin i szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie galeriabursztynowa.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę