Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@

CBA jednocześnie w ratuszu i „państwówce”

- Funkcjonariusze z białostockiej Delegatury CBA w ramach śledztwa weszli do siedziby Prezydenta Miasta Łomży oraz do Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, gdzie zabezpieczyli dokumenty i dane komputerowe – potwierdza nasze informacje Wydział Komunikacji Społecznej Gabinetu Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Jak podaje CBA postanowienia o żądaniu wydania rzeczy m.in. od Prezydenta Miasta Łomży oraz od rektora i kanclerza PWSiP wydała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. To tam jak udało nam się ustalić prowadzone jest postępowanie przygotowawcze, które poprzedza ewentualne wszczęcie śledztwa.

Zbigniew Czerwiński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olszynie potwierdza, że prokuratura wydała funkcjonariuszom CBA zlecenie przeszukania w łomżyńskim ratuszu i w PWSIiP w Łomży, ale „dla dobra prowadzonego postępowania”, na tym etapie nie chce przekazywać żadnych informacji nawet odnośnie wskazania kierunku w jakim prowadzone jest postępowanie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę