Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bezczelny złodziej

Wszedł do sklepu, przeszedł przed ladę, zabrał z półek 3 butelki z alkoholem, a gdy zdumiona właścicielka próbowała go powstrzymać odepchnął ją i wyszedł ze skradzionym towarem. 28-latek z Łomży długo łupem się nie cieszył. Wezwani na miejsce policjanci szybko odnaleźli go w klatce schodowej jednego z budynków znajdujących się w pobliżu sklepu.

Zdarzenie rozgrywało się we wtorek, ale dziś poinformowała o nim policja. Sprawcą okazał się 28-latek, który wówczas na widok interweniujących policjantów, porzucił łup i schował się w jednym z mieszkań. To jednak nie uchroniło go przed złapaniem. 28-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, a w czwartek doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna działał w warunkach recydywy, bo już wcześniej był skazany za tego typu przestępstwo. Teraz ponownie będzie odpowiadał przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę