Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Długi weekend ładniejszy

Główne zdjęcie
Pogoda synoptyczna na najbliższe dni dla Łomży (źródło: pogodynka.pl)

Możliwe opady deszczu, ale także zza chmur będzie wyglądało słońce. W długi majowy weekend synoptycy zapowiadają na zmianę chmury i słońce, ale z dnia na dzień ma być coraz cieplej. We wtorek, 3 maja, w Łomży w cieniu ma być 17°C.

Dziś według synoptyków, po porannych opadach deszczu pogoda będzie się poprawiała. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C. W nocy jeszcze zimno - temperatura minimalna od 0°C do 3°C i miejscami - zwłaszcza na północy wojeództwa - przygruntowe przymrozki do -2°C. 
W sobotę rano lokalnie silne zamglenia. W dzień zachmurzenie przeważnie duże, a po południu, miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 12°C do 15°C. 
Noc z soboty na niedzielę już cieplejsza - temperatura minimalna od 5°C do 7°C, ale możliwe także opady deszczu, głównie na południu i w centrum województwa. 
W kolejne dni długiego weekendu pogoda ma się jeszcze poprawić – będzie więcej słońca i cieplej.  W niedzielę 1 maja temperatura powietrza mierzona w cieniu powinna wynosić 15°C, w poniedziałek 16°C, a we wtorek 3 maja  17°C. Na te trzy dni synoptycy zapowiadają, zachmurzenie umiarkowane i raczej już bez deszczu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę