Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

„To dla mnie ważne”...

Na zakupu sprzętu niezbędnego do terapii metodą Tomatisa (TALKSUP) potrzebują ponad 10 tys. złotych. Zespół Szkół Specjalnych nr 8 z Łomży pieniądze chce wygrać w konkursie „To dla mnie ważne”. Potrzebne jest wsparcie... mieszkańców. Pieniądze otrzymają te projekty, które będą miały największe poparcie internautów.

Metoda Tomatisa jest treningiem kształcenia uwagi słuchowej oraz modyfikacji słyszenia na poszczególnych częstotliwościach. Wpływa w sposób naturalny i nieinwazyjny na układ słuchowy oraz mózg, w efekcie czego prowadzi do znaczącej poprawy w zakresie umiejętności uczenia się, skupiania uwagi, komunikacji, czytania, słuchania oraz procesów integracji sensorycznej.  Metoda  stymuluje mózg poprzez wielokrotnie powtarzane seanse słuchowe przy użyciu urządzenia do stymulowania mózgu i stopniowego wspomagania go w analizowaniu informacji dźwiękowej.

Teraz ten system terapii chce wdrożyć Zespół Szkół Specjalnych nr 8 z Łomży. Aby dzieci ze szkoły podstawowej bezpłatnie w ramach zajęć rewalidacyjnych mogły być objęte terapią potrzebne są pieniądze na zakupu niezbędnego oprogramowania oraz dwuletniej licencji. Aby je zdobyć szkoła wystartowała w konkursie Fundacji Aviva „To dla mnie ważne”, gdzie zabiega o grant w wysokości 10 tys. 12 zł. Pula środków 4. edycji konkursu, to 225 tys. zł, ale jest wielu chętnych. Dziś projekt z Łomży jest w „top 40”. Dlatego zwracamy się do społeczności naszego miasta o wsparcie. Prosimy o oddanie głosu mieszkańców Łomży i okolic na inicjatywę: TERAPIA SŁUCHU METODĄ TOMATISA ZSS ŁOMŻA

Link do głosowania: todlamniewazne.pl/inicjatywa,878,terapia-sluchu-matoda-tomatisa-w-zss-lomza.html

Dziękujemy bardzo za każdy oddany głos. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę