Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Dariusz K. skazany

Dariusz K. pochodzący z Łomży muzyk, były mąż piosenkarki Edyty Górniak, został skazany przez sąd na 7 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za śmiertelne potrącenie przed dwoma laty kobiety, która przechodziła przez jezdnię po pasach bezpieczeństwa. Jak wyszło z badań Dariusz K. prowadził wówczas samochód pod wpływem kokainy.

Do wypadku doszło 13 czerwca 2014 roku na warszawskim Ursynowie. Ofiarą była 63 letnia kobieta, która przez przejście dla pieszych przechodziła na zielonym świetle. Jak wynikało z ustaleń śledczych Dariusz K. znacznie wówczas przekroczył dozwoloną prędkość, a świadkowie mówili, że przed wjechaniem na pasy i śmiertelnym potrąceniem kobiety nawet nie hamował. Badania wykazały, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków – kokainy.
W trakcie procesu przyznał, że owszem, kokainę zażywał, ale dzień wcześniej na imprezie. Tłumaczył też, że wsiadając za kierownicę, był pewien, że może jechać, bo tego dnia dobrze się czuł.

Wyrok nie jest prawomocny. Prokuratura żądała 8 lat więzienia, a obrona prosiła o 5 lat.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę