środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

Kolejne zakupy ze stylistką w Galerii Bursztynowej już 10 maja! [wideo]

Ruszyła kolejna edycja akcji modowej Galerii Bursztynowej pn. „Zakupy ze stylistką”. W ramach projektu klienci centrum handlowego mają okazję skorzystać z bezpłatnych porad w zakresie dobierania odpowiednich fasonów do danej figury oraz zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty.

Agata Bałdyga
Agata Bałdyga

Pierwsza edycja akcji „Zakupy ze stylistką” w Galerii Bursztynowej okazała się strzałem w dziesiątkę. Ogromne zainteresowanie klientów z powiatu ostrołęckiego oraz łomżyńskiego i ostrowskiego sprawiło, że w centrum handlowym zorganizowane zostaną kolejne tego rodzaju akcje.

Jeżeli chcesz dobrać odpowiednie fasony do swojej figury i podkreślić jej atuty oraz przede wszystkim zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty i na miarę możliwości portfela, zapisz się już dziś na BEZPŁATNE PORADY I ZAKUPY ZE STYLISTKĄ AGATĄ BAŁDYGĄ!

W akcji mogą wziąć udział, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Usługa stylistki, czyli porady i zakupy trwają do 2 godzin i jest bezpłatna. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni w Galerii Bursztynowej, podczas którego omówione zostaną potrzeby i oczekiwania uczestnika.

Drugi etap to analiza kolorystyczna oraz omówienie sylwetki, czyli dobór odpowiednich fasonów do danej figury. Trzeci etap spotkania obejmuje wspólne zakupy ze stylistką. Koszty zakupów ponosi w całości uczestnik. Dokonanie zakupów w czasie spotkania nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam decyduje, w którym momencie ich dokona.

Termin spotkania stylistki z uczestnikami akcji to 10 maja. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie galeriabursztynowa.com.pl Zgłoszenia można nadsyłać do 6 maja 2016 r.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0