piątek, 15 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Nowa Prokurator Rejonowa Łomży... z Ostrołęki

Prokurator Karolina Szulkowska została nowym Prokuratorem Rejonowym w Łomży. Zastąpiła na tym stanowisku prokuratora Dariusza Błażejczyka, który teraz został jej zastępcą. Zmieniły się władze także niemal wszystkich pozostałych prokuratur rejonowych w okręgu łomżyńskim, przy czym w żadnej z nich nie ma już zastępców.

Zmiany personalne w prokuraturze to efekt nowych przepisów, które weszły w życie 4 marca. Zlikwidowana została m.in. kadencyjność prokuratorów. W ubiegłym tygodniu zmieniono szefostwo Prokuratory Okręgowej w Łomży. Nowym jej szefem została prokurator Danuta Klimiuk, a jej zastępca Małgorzata Podleś – obie pochodzą z Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie.
Teraz nadszedł czas na zmiany szefostwa prokurator rejonowych. 
W Łomży Prokuratorem Rejonowym została prokurator Karolina Szulkowska, która była Prokuratorem Rejonowym w Ostrołęce. Nowym zastępcą Prokuratura Rejonowego w Łomży został prokurator Dariusz Błażejczyk, który dotychczas był Prokuratorem Rejonowym w Łomży.
W Zambrowie Prokuratorem Rejonowym został prokurator Jan Karwowski, w Wysokiem Mazowieckiej prokurator Joanna Gołaszewska, a w Kolnie prokuratur Przemysław Szymanowski. Tylko w Grajewie na stanowisku pozostał ten sam Prokurator Rejonowy Józef Adam Iwański.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0