Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Nowa Prokurator Rejonowa Łomży... z Ostrołęki

Prokurator Karolina Szulkowska została nowym Prokuratorem Rejonowym w Łomży. Zastąpiła na tym stanowisku prokuratora Dariusza Błażejczyka, który teraz został jej zastępcą. Zmieniły się władze także niemal wszystkich pozostałych prokuratur rejonowych w okręgu łomżyńskim, przy czym w żadnej z nich nie ma już zastępców.

Zmiany personalne w prokuraturze to efekt nowych przepisów, które weszły w życie 4 marca. Zlikwidowana została m.in. kadencyjność prokuratorów. W ubiegłym tygodniu zmieniono szefostwo Prokuratory Okręgowej w Łomży. Nowym jej szefem została prokurator Danuta Klimiuk, a jej zastępca Małgorzata Podleś – obie pochodzą z Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie.
Teraz nadszedł czas na zmiany szefostwa prokurator rejonowych. 
W Łomży Prokuratorem Rejonowym została prokurator Karolina Szulkowska, która była Prokuratorem Rejonowym w Ostrołęce. Nowym zastępcą Prokuratura Rejonowego w Łomży został prokurator Dariusz Błażejczyk, który dotychczas był Prokuratorem Rejonowym w Łomży.
W Zambrowie Prokuratorem Rejonowym został prokurator Jan Karwowski, w Wysokiem Mazowieckiej prokurator Joanna Gołaszewska, a w Kolnie prokuratur Przemysław Szymanowski. Tylko w Grajewie na stanowisku pozostał ten sam Prokurator Rejonowy Józef Adam Iwański.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę