Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Na kulturę od marszałka... symbolicznie

Główne zdjęcie
Marszałek województwa podlaskiego Jerzy Leszczyński

Niespełna 40 tysięcy złotych wsparcia przekaże Urząd Marszałkowski w Białymstoku na cztery duże wydarzenie kulturalne w Łomży. Pieniądze to dotacje z budżetu województwa na realizację w 2016 roku zadań publicznych należących do Województwa Podlaskiego w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego... W sumie do podziału było 630 tysięcy złotych.

Władze województwa 20 tys. zł przyznały na projekt Fundacji „Sztuk i Dialogu” pt. „Moje Miasto w ramach XXIX Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WALIZKA”. 
O połowę niższe wsparcie (10 tys. zł) otrzyma Fundacja Muzyczna Ostinato na współorganizację  XII  Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki „Sacrum Et Musica”, a jedynie 5 tys. zł przyznano na Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kurpiowskich 2016.
Te trzy dotacje są w ramach wspierania odbywających się w województwie festiwali i wydarzeń artystycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W sumie do podziału w tym działaniu było 450 tys zł.             
W ramach działania „Dziedzictwo, tradycja, tożsamość” wsparcie z marszałkostwa otrzyma  Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze „Stopka”. Na XXVII Konkursu o Nagrodę i Medal Zygmunta Glogera przyznano dotację w wysokości... 4 tys. zł.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę