Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama Tata i Ja…”

Kwiecień to czas konkursów, festiwali i przeglądów. 19 kwietnia odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama Tata i Ja…”.

Nie mogło tam zabraknąć również naszych przedszkolaków. Na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpili: Anna Przybylska z piosenką "Bursztynek, którą wywalczyła sobie wyróżnienie. Monika Jałbrzykowska w piosence "A ja rosnę i rosnę" oraz Miłosz Twarowski z mamą Izabelą Twarowską w piosence "Na raz, na dwa". Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 25 kwietnia 2016 19:40
Data ostatniej edycji: so, 30 kwietnia 2016 18:02:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę