Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Staże zagraniczne szansą dla uczniów „STASZICÓWKI”

W Zasadniczej Szkole Zawodowej im. Stanisława Staszica w Łomży zakończono rekrutację uczestników projektu pt. „Praktyczne umiejętności – większe możliwości. Europejskie standardy w kształceniu zawodowym w powiatach: łomżyńskim, siemiatyckim i zambrowskim”. Projekt jest w 100% finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowany na zasadach programu Erasmus+.

Uczestnikami projektu są uczniowie klas I, II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Łomży, Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Zambrowie i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Siemiatyczach. Organem prowadzącym szkoły jest Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy. W ramach projektu 56 uczniów wraz z opiekunami wyjedzie na trzytygodniowe staże do Centrum Wspierania Rzemiosła w Götz w Niemczech. Wyjazdy na staże odbędą się w dwóch turnusach: na przełomie maja i czerwca oraz na przełomie września i października. W każdym turnusie weźmie udział 28 uczestników i 2 opiekunów. Obecnie uczestnicy są w trakcie realizacji zajęć z języka niemieckiego i z przygotowania pedagogicznego. Przed wyjazdem do Niemiec wezmą udział w przygotowaniu kulturowym, podczas którego zapoznają się z kulturą i głównymi zabytkami odwiedzanego kraju.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę