Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wjechał w altanę

Kierowca mercedesa wypadł z drogi i staranował altanę. Zdarzenie miało miejsce wieczorem, po 20.00 na ul. Łąkowej w Łomży. Jak się okazało, kierowca miał prawie 0,6 promila alkoholu we krwi.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mercedesem jadąc w niedzielę ul. Nadnarwiańską od strony ul. Pięknej z nadmierną prędkością skręcił w ul. Łąkową, uderzył w krawężnik i odbił się w lewą stronę. Pojazd staranował ogrodzenie posesji, drewnianą altanę i kolejne ogrodzenie sąsiedniej działki. Po przebadaniu okazało się, że kierowca miał prawie 0,6 promila alkoholu we krwi. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a sprawa znajdzie finał w sądzie.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę