Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ciężarówka uderzyła w tył autobusu z dziećmi

Ciężarówka najechała na tył autobusu szkolnego w Piątnicy. Na szczęście jadącym w środku małym dzieciom – jak wynika z pierwszych informacji – nic złego się nie stało. Dzieci były wystraszone, ale na miejscu szybko zjawili się lekarze pogotowia, oraz policjanci, którzy je uspokajali. Ruch po początkowych dużych utrudnianiach już odbywa się w miarę płynnie.

Do zdarzenia doszło około 8.30 na wysokości przystanku autobusowego przy stacji paliw. Zarówno autobus jak i ciężarówka wjeżdżały do Piątnicy od strony Kisielnicy. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży przekazuje, że dzieci zostały już przeprowadzone do drugiego autobusu. Żadne nie musiało być przewożone do szpitala. Na miejscu pracują służby.

Prawdopodobnie do zdarzenia doszło, gdy autobus po chwilowym zatrzymaniu się ruszał do przodu – wówczas w jego tył wjechała tir z naczepą.
Autobus jest na kolneńskich numerach rejestracyjnych, a ciężarówką kierował obcokrajowiec.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę