Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zaczęło się od wspólnego picia...

Policjanci zatrzymali 20-latka ze Śniadowa podejrzanego o rozbój na 39-latku i zabór jego samochodu. Młody mężczyzna próbował schować się przed mundurowymi na strychu stodoły znajdującej się w jednej z miejscowości na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Wcześniej obaj mężczyźni razem pili alkohol w lasku pod Łomżą, ale w pewnym momencie się pobili.

W ubiegły czwartek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zostali poinformowani o pobiciu 39-letniego mężczyzny oraz kradzieży jego pieniędzy i samochodu. Z uzyskanej wtedy przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że do zdarzenia doszło podczas wspólnego spożywania alkoholu w lesie nieopodal Łomży. Wówczas, sprawca zaczął w pewnym momencie bić pokrzywdzonego, a następnie z kieszeni jego spodni zabrał 120 złotych. Potem ofiara została przewieziona jej samochodem na jedną ze stacji paliw w pobliżu Łomży, gdzie 39-latkowi udało się uciec i wrócić do domu pieszo. Jego samochód jednak „zniknął”. Jak się potem okazało, auto zostało porzucone w lesie na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Już we wtorek policjanci odnaleźli i zatrzymali podejrzewanego o te przestępstwa ukrywającego się 20-latka. Okazało się, że młody mężczyzna próbował schować się przed mundurowymi na strychu stodoły znajdującej się w jednej z miejscowości na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sprawa trafi do sądu. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę