Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Prokurator Okręgowa z Wyszkowa

Danuta Klimiuk jest nowym Prokuratorem Okręgowym w Łomży. Na stanowisku zastąpiła prokuratora Tomasza Wilka. Jednocześnie zmieniono zastępcę Prokuratora Okręgowego - Małgorzata Podleś zastąpiła Bogusława Dereszewskiego. Zarówno nowa szefowa Prokuratury Okręgowej w Łomży jak i jej zastępczyni trafiły tu z Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie.

Zmiany personalne w prokuraturze to efekt nowych przepisów, które weszły w życie 4 marca. Zlikwidowana została m.in. kadencyjność prokuratorów, a na miejsce prokuratur apelacyjnych powołano regionalne. Wydziały ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji podlegają teraz pod Prokuraturę Krajową.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę