Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Pożar na poddaszu

Na około 100 tysięcy złotych zostały wycenione przez strażaków straty jakie powstały po pożarze poddasza domu mieszkalnego w Łomży. Przedostające się przez dach budynku płomienie ognia zauważono około 22.00. Na miejscu pracowało 6 zastępów jednostek ratowniczo-gaśniczych. Jak przekazuje bryg. Grzegorz Wilczyński z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży strażacy z płonącego budynku ewakuowali dwie osoby, odłączyli gaz i prąd po czym zaczęli gasić pożar.

Akcja ratunkowa trwała blisko trzy godziny. Ze względu na duże zadymienie strażacy musieli pracować w maskach. Pożar objął około 80 m.kw. poddasza domu. Na razie nie są znane przyczyny pojawienia się ognia – ma je ustalić policja. Strażacy podają, że domownikom, którzy po ugaszeniu ognia mogli powrócić do domu, wydano zakaz użytkowania instalacji gazowej i elektrycznej do czasu  sprawdzenia ich przez specjalistów.

Straty spowodowane ogniem wyceniono na ok. 100 tys zł, a wartość uratowanego mienia na pół miliona.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę