Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Opel wypadł z drogi

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala po zjechaniu przez kierowcę opla astry z drogi na trasie Łomża – Śniadowo. Do zdarzenia doszło po godz. 14. w okolicach wsi Zagroby. Samochód „przeleciał” przez przydrożny rów i poobijany zatrzymał się na polu.

Na razie nie wiadomo w jakim stanie są osoby zabrane do szpitala. Policjanci ustalają także okoliczności wypadku. Doszło do niego na prostym odcinku, w okolicach skrzyżowania z drogą do wsi Zagroby. Prawdopodobnie opel astra nagle zjechał na lewą stronę jezdni, a następnie przeleciał przez rów i zatrzymał się dopiero kilka metrów dalej.

Policja podaje, że po zdarzeniu droga nie była zablokowana.

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę