Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Akcja CBŚ w Łomży. Są zatrzymani

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali mieszkańców Łomży. Jak podaje onet.pl akcja może być kolejnym uderzeniem policji wymierzonym w przestępczość pedofilską.

 

- Mogę potwierdzić, że do zatrzymań doszło na terenie Łomży. Sprawa znajduje się jednak na pewnym etapie i wciąż jest w fazie realizacji - mówi Onetowi komisarz Agnieszka Hamelusz, rzecznik prasowy komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji.

Jak udało się dowiedzieć Onetowi nieoficjalnie, zatrzymania w Łomży mogą mieć związek z antypedofilską akcją "GLAS" prowadzoną przez funkcjonariuszy CBŚP. W całej Polsce poszukiwani są użytkownicy internetu zaangażowani w przestępczość pedofilską.

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę