Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Podgórzem

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca fiata doblo zjechał z niewyjaśnionych przyczyn na lewy pas i zderzył się z ciężarowym dafem, który następnie uderzył w drzewo - mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. Przez około dwie godziny zablokowana była droga krajowa nr 63 Łomża – Zambrów, a teraz ruch odbywa się wahadło. Przed godz. 8. w okolicach Podgórza doszło do wypadku samochodowego z udziałem ciężarówki i osobówki. Dwie osoby ranne - kierowcy obu samochodów - zostali zabrani do szpitala.

Do wypadku doszło przed Podgórzem jadąc od strony Łomży. Ciężarówka jechała w kierunku Zambrowa, a fiatem doblo w kierunku Łomży. Jak wynika ze wstępnych ustaleń w pewnym momencie z niewyjaśnionych na razie przyczyn kierowca fiata zjechał częściowo na lewy pas ruchu, gdzie bocznie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym dafem, który następnie zjechała na pobocze i uderzył w drzewo.
Policja ustala okoliczności wypadku i wyjaśnia jego przyczyny.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę