Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Triumfowali na parkiecie

Trzy pierwsze miejsca i jedno trzecie wytańczyli podopieczni Marka Kisiela podczas odbywającego się w Radomiu II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Tańcz z nami”. W tegorocznej edycji imprezy wystąpiło ponad 400 tancerzy w kategoriach hip hop i break dance.

Łomżyńska reprezentacja wystąpiła w składzie: Jeremiasz Cieniewicz, Iga Andrzejczyk, Natalia Konopka, Alicja Bojarska, Natalia Iwaniuk, Kinga Nicewicz, Julia Jakubiak, Magdalena Zubrycka, Dominika Steczkowska, Nikola Waszczyszyn, Natalia Kisiel, Wiktoria Kosmowska, Maja Dymczyk, Julia Marcińczyk, Paulina Rola. 
Po całodziennych zmaganiach łomżanie wywalczyli pierwsze miejsca w kategorii formacje Hip Hop 12-15 lat, w kategorii mini formacje Hip Hop 12-15 lat oraz w kategorii solo Hip Hop 12-15 lat, gdzie triumfowała Wiktoria „Wiki” Kosmowska.
Trzecie miejsce w kategorii solo Hip Hop 12-15 lat zajęła natomiast Kinga Nicewicz.
- Bardzo nas cieszy ten sukces - mówi Marek Kisiel. - Niebawem startujemy w Krajowych Mistrzostwach IDO oraz Mistrzostwach Europy WADF, do których ciężko trenujemy. Mamy nadzieję, że po sukcesie w Radomiu, zachwycimy również jury na mistrzostwach nowym i efektownym układem.


210510110729.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę