Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Prezes Petrolot z Łomży

Pochodzący z Łomży Robert Czapla został prezesem zarządu spółki Petrolot. To należąca do PKN Orlen spółka, która zaopatruje w paliwo lotnicze statki powietrzne. Usługi tankowania samolotów świadczy na 11. polskich lotniskach komunikacyjnych i aeroklubowych.

Robert Czapla to absolwent Uniwersytetu Warszawskiego - Wydziału Ekonomicznego. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku, a obecnie ma otwarty przewód doktorski w Polskiej Akademii Nauk.
W latach  1994-1999 pracował w Izbie Skarbowej w Łomży, a następnie jako zastępcą dyrektora w PKS w Łomży (do 2003). Po wprowadzeniu się do Warszawy był m.in. dyrektorem naczelnym Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie, prezesem Polskiego Holdingu Farmaceutycznego S.A. w Warszawie i z-cą dyrektora d.s. ekonomicznych i finansowych TVP S.A. w Warszawie.
Z Łomżą zawodowo związany był w latach 2011-2014, jako doradca prezydenta Mieczysława Czerniawskiego.
Rober Czapla na stanowisko prezesa zarządu Petrolotu został powołany przez radę nadzorczą spółki 10 kwietnia z określeniem kadencji na 3 lata.
To swoisty powrót Czapli do biznesu paliwowego. W latach 2006-2008 zasiadał w radzie nadzorczej PKN Orlen. Był też przewodniczącym komitetu strategii Koncernu z Płocka.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę