poniedziałek, 18 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Zderzenia na wyjeździe ze szpitala

Dwa samochody osobowe volvo i kia zderzyły się na Alei Piłsudskiego przy wyjeździe z łomżyńskiego szpitala. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Są utrudnienia w ruchu, ale z pierwszych informacji wynika, że kierowcy nie odnieśli obrażeń.

Do kolizji – bo tak prawdopodobnie to zdarzenia będzie zakwalifikowane przez policję – doszło gdy samochód kia wyjeżdżał z uliczki prowadzącej do szpitala i chciał skręcić w lewą stronę w Al. Piłsudskiego. Kia musiało przejechać przez dwa pasy Alei Piłsudskiego prowadzące w kierunku skrzyżowania z Szosą Zambrowską i wówczas zostało uderzone w bok przez jadące ulicą z pierwszeństwem przejazdu volvo.

Do drugie tego typu zderzenie do jakiego doszło dziś w Łomży. Rano na skrzyżowaniu także dwujezdniowej ul. Sikorskiego z ul. Strażacką zderzyły się nissan z oplem corsą. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży kierujący nissanem jadąc Sikorskiego od ul. Wojska Polskiego skręcić w lewo w ul. Strażacką nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Sikorskiego w przeciwnym kierunku oplowi corsie. Po tym wypadku jedna osoba została odwieziona do szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0