Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Zderzenia na wyjeździe ze szpitala

Dwa samochody osobowe volvo i kia zderzyły się na Alei Piłsudskiego przy wyjeździe z łomżyńskiego szpitala. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Są utrudnienia w ruchu, ale z pierwszych informacji wynika, że kierowcy nie odnieśli obrażeń.

Do kolizji – bo tak prawdopodobnie to zdarzenia będzie zakwalifikowane przez policję – doszło gdy samochód kia wyjeżdżał z uliczki prowadzącej do szpitala i chciał skręcić w lewą stronę w Al. Piłsudskiego. Kia musiało przejechać przez dwa pasy Alei Piłsudskiego prowadzące w kierunku skrzyżowania z Szosą Zambrowską i wówczas zostało uderzone w bok przez jadące ulicą z pierwszeństwem przejazdu volvo.

Do drugie tego typu zderzenie do jakiego doszło dziś w Łomży. Rano na skrzyżowaniu także dwujezdniowej ul. Sikorskiego z ul. Strażacką zderzyły się nissan z oplem corsą. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży kierujący nissanem jadąc Sikorskiego od ul. Wojska Polskiego skręcić w lewo w ul. Strażacką nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Sikorskiego w przeciwnym kierunku oplowi corsie. Po tym wypadku jedna osoba została odwieziona do szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę