Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Koncert z okazji urodzin Ojca Świętego w Łomży.

Okazją są urodziny Jana Pawła II – gdyby Papież żył, kończyłby 85 lat. Urodziny Ojca Świętego chcą uczcić Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży oraz Miejski Dom Kultury-Dom Środowisk Twórczych. W środę organizują wyjątkowy koncert pod tytułem “Przychodzimy do Ciebie”. W koncercie weźmie udział Chór Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży oraz żeńskie zespoły wokalne działające przy MDK-DŚT.

Koncert z okazji urodzin Jana Pawła II odbędzie się jutro w łomżyńskiej Katedrze. Początek o godz. 19-00. Patronat honorowy nad koncertem objął bp łomżyński Stanisław Stefanek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę